Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs

SIA “Feel Clean”,
no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.
Piegādes un samaksas kārtība
Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 
Pārdevējs nodrošina preču piegādi 14 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā.

Piegādes maksa:

Bezmaksas saņemšana uz piegādes adresi Balvu pilsētā
Uz Omniva punktiem visā Latvijā 4.00 Eur (bez PVN)
Ar kurjeru visā Latvijā 8.00 Eur (bez PVN)

Atteikuma tiesības
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.
Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ir bojātas;
pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

– Ražošanas adrese uz kurieni var atgriezt preci: Skolas iela 68, Balvi, Balvu nov., LV-4590;

– Klientam tiek atgriezta nauda bankas kontā 7 darba dienu laikā pēc preces nosūtīšanas atpakaļ uz uzņēmuma juridisko adresi: Skolas iela 68, Balvi, Balvu nov., LV-4590;

– Preci var saņemt uz pircēja norādīto piegādes adresi;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde
Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Rekvizīti

SIA “Feel Clean”
Reģ.Nr.: 42403045400
PVN Reģ.Nr.: LV42403045400
Skolas iela 68, Balvi, Balvu nov., LV-4590

Banka

Banka: A/S “SEB Banka”
Swift (BIC): UNLALV2
Konts: LV77UNLA0055001071630